O nás


VÝLETY PRO SENIORY

 

Výlety za poznáním


Vítáme na webových stránkách VIADANIELA všechny příznivce cestování, kteří stejně jako my milují výlety po vlastech českých, moravských a slezských, obdivují naši bohatou historii i krásnou přírodu!

 

Nabídka cestovní agentury VIADANIELA je určena především aktivním seniorským kolektivům, které se zajímají o poznávání památek v naší zemi, ale i o tradiční obory, v nichž stále ještě představujeme světovou špičku: české sklářství, šperkařství, výrobu porcelánu, pivovarnictví, vinařství, lázeňství a další.


Nabízíme jednodenní tematické výlety, během nichž se věnujeme historii a zajímavým osudům významných osobností našich dějin. Obdivujeme obnovená zámecká sídla, majestátní hrady, nádherné zahrady i lázně.

Nechybí ani poznávací exkurze do našich skláren, porcelánek, do soukromých pivovarů nebo do vinných sklípků.

Míříme hlavně na méně známá místa a památky, a třebaže jsme naši zem projeli už křížem krážem, stále je naštěstí co objevovat!

 

Každý výlet doprovázíme poutavým a profesionálním průvodcovským výkladem, který vždy přizpůsobujeme požadavkům a zájmům účastníků. Témata jednotlivých výletů vybíráme vždy s ohledem na vhodnost aktuálního ročního období.


Trasy jednotlivých výletů jsou fyzicky nenáročné a jsou vhodné i pro méně pohyblivé osoby.
Samozřejmostí jsou oddechové přestávky a zastávky na WC.


Jezdíme pohodlnými autobusy a pro menší skupiny nabízíme minibus.

Autobus přistavíme v blízkosti vašeho klubu, takže se akcí mohou zúčastnit i méně mobilní senioři.


Pro váš klub připravíme individuální trasu podle vašeho přání a na výlety uvedené v naší aktuální nabídce se můžete přihlásit i jednotlivě.

 

Součástí našich cest nejsou žádné předváděcí prodejní akce!

Našim cílem jsou pouze výlety za poznáním...


Těšíme se na vás!